Adana Oto Elektrikçi

Adana Oto Elektrik ve Oto Tamir

0533 304 13 95

Oto Elektrikçi

Günümüzde teknolojinin ilerlemesinden dolayı 2000 yılından sonraki araçlar çoğunlukla elektrik sistemleri ile çalışmaktadır.

Elektriksel kaynaklanan bir arıza meydana geldiğinde sigorta atması kaçınılmaz ve yaptığı görevi işlevsiz hale gelmesine neden olacaktır. Elektrik sistemlerinde meydana gelen arızalar araçların birçok fonksiyonunu doğrudan etkileyeceği hiçbir zaman unutulmamalıdır. Adana bölgesinde yılların verdiği deneyimle adından söz ettiren Adana yol yardım firmasının profesyonel, alanında uzman oto elektrikçisi siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Oto elektrikçi motorlu taşıtlarda meydana gelen elektrik arızasını bulan, elektrik donanımının yapılması, onarılması ya da yenisinin takılarak sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayan kişidir. İyi bir oto elektrikçisi müşteriyi fazla bekletmeden sorunu çabuk bulup ve çözendir. Teknolojinin getirdiği yenilikleri yakından takip eden deneyimli ekip, elektrik arıza tespitini en aza indirmek için kendini sürekli yeniler. Yolda elektrik arızası ile kalmış araçların imdadına mobil oto elektrikçi yetişmektedir. Arıza yerinde tespit edilerek giderilmesi söz konusu arızalar onarılarak müşterinin yoluna devam etmesi sağlanır.

Adana Oto Elektrikçi

0533 304 13 95

7/24 Adana Yol Yardım Oto Tamir

Oto Elektrikçinin Görevleri

Her marka ve model araçlarda meydana gelen elektrik arızalarını kolaylıkla tespit ederek çözümün sağlanması için deneyimli kadrosu ile Adana bölgesinde haftanın yedi günü hizmet vermektedir.  Yaptığı işler firmanın başarısı olmuş ve adından sıklıkla söz ettirmiştir. Araçlarda çok sık rastlanılan akü arızasıdır. Eğer akü bitmiş ya da akü lambanız yanıyorsa motorun çalışmasını engelleyeceği ya da vermesi gücü yeterince veremeyeceği için elektrik sisteminde bir arızanın meydana gelmesine neden olacaktır. Peki, oto elektrikçi görevleri nedir?

  • Aracın aydınlatma kısmında ya da ısıtma sisteminde meydana gelen arızaların tespitini ve onarılmasını sağlamaktadır.
  • Taşıttın oto elektrik tesisatının baştan aşağı döşemesi ve gerekli ayarları uygun olarak yapılmasını sağlar.
  • Her marka ve model araçlarının elektrik sistemleri birbirinden farklı olduğu için ona uygun olan elektrik sistemini bilmesi gerekir.
  • Her marka ve model araçların marş motorları, marş şalterleri, alternatörler, alternatör regülatörleri ( diğer adıyla konjektör ) aydınlatma sistemleri, far ayarlarını, akü sistemini, bobin, ateşleme sistemlerini ve alet tablosu göstergelerinde meydana gelen arızaların bulunması ve sistemin yeniden çalışmasını sağlaması gerekir.
  • Eğer parça değişecekse, başka bir elektrik sistemine zarar vermeden kolaylıkla sökmeli ve yenisi takması gerekir.

Elektrik aksamında meydana gelen arızanın çözümlenmesi için oto elektrikçi işinde deneyimli ve profesyonel olması önemlidir. Aksi takdir de küçük bir arıza büyük bir arızaya dönüşmesi kaçınılmazdır. Adana yol yardım profesyonel ve güler yüzlü kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Kalite odaklı profesyonel çözümler

Firmamız, Adana oto Servis ve Oto Tamir  hizmetlerini toplam kalite yaklaşımı kapsamında siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Buna bağlı olarak alacağınız hizmet tam zamanında ve kusursuz standartlara sahip olmaktadır. Aracınızın güvenliği bu noktada bizim için çok önemlidir. Ne pahasına olursa olsun ek komplikasyonlar ortaya çıkarmadan sunduğumuz hizmetlerimiz dahilinde, güvenliğiniz garantimiz altındadır. Adana oto servis hizmetlerimizden faydalanmak için yapmanız gereken; şimdi iletişim hattımızdan bize ulaşmak ve konumunuzu belirtmek olacaktır. Uzman ekibimiz sizinle yapacağı görüşmeye istinaden uygun ekibi size yönlendirecek, yol yardımı hizmetlerini de kapsayan nitelikli bir hizmet süreci. Adana Araç Tamir Servisi.

 

 
Görüşme Başlat
1
Yardımmı Lazım?
Merhaba 👋
Buradan bizlere ulaşıp hızlıca yardım alabilirsiniz.
Powered by