Bize Ulaşın

0533 304 13 95

 

Adana Çekici Hizmetleri’ne Ulaşın

Yolda kaldığınızda ya da herhangi bir yol yardımı ihtiyacınız olduğunda, Adana Çekici Hizmetleri olarak yanınızdayız. Kaliteli, güvenilir ve hızlı çekici hizmetlerimizle, Adana bölgesinde ve çevresinde 7/24 hizmetinizdeyiz. Araç çekme, arıza tespiti ya da herhangi bir yol yardımı ihtiyacınız için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

  • Telefon Numarası: 0533 304 13 95
  • E-posta Adresi:  info@adanayolyardim.com
  • Adres: Fevzipaşa Mah. Turhan Cemal Beriker Blv. No 99/A Seyhan/Adana
  • Web Sitesi: www.adanayolyardim.com

Bize Ulaşın

Her türlü soru, öneri ya da acil yardım talepleriniz için yukarıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, sorularınıza en kısa sürede yanıt vermek ve ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sağlamak için hazırdır.

Acil Durumlar İçin

Acil bir durumla karşılaştığınızda, 0533 304 13 95 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak hızlı ve güvenilir çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Günün her saati, haftanın her günü sizlere bir telefon kadar yakınız.

Sosyal Medya

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek, hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında güncel bilgilere ulaşabilir, deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Adana Çekici Hizmetleri, yolda kaldığınız her an güvenebileceğiniz bir partnerdir. İhtiyacınız olduğunda bize ulaşın, size nasıl yardımcı olabileceğimizi gösterelim. Yol yardımı ve oto çekici hizmetlerimizle, her zaman güvende hissetmenizi sağlamak için buradayız.

Adres: Fevzipaşa Mah. Turhan Cemal Beriker Blv. No 99/A Seyhan/Adana Tel :

0533 304 13 95

 
 
Görüşme Başlat
1
Yardımmı Lazım?
Merhaba 👋
Buradan bizlere ulaşıp hızlıca yardım alabilirsiniz.
Powered by