Yakapınar Çekici

0552 566 80 01

Yakapınar Oto Çekici; Daima Güvenilir

Yalnızca bir telefon kadar uzaklıkta siz değerli müşterilerinin istek ve önerilerine uygun, tam teşkilatlı uygun fiyatlı hizmet veren güvenilir firma Adana Yakapınar oto çekici ile artık yolda kalmayacaksınız.

Firmanın sabit ve kayar kasalı araçlarımız mevcuttur. Bu durumda aracınızın kazaya karışması veya hareketsiz kalması durumunda yeterli ekipmana sahip olup gerektiğinde vinç hizmeti de oto kurtarma hizmeti adı altında alabilirsiniz.

Firma çekici kaskosuna sahip Adana ili ve çevresinde adından söz ettirerek, tüm oto çekici ihtiyacınızda en kısa sürede yanınızda olur. Yakapınar oto çekici haftanın her günü, günün her saati çalışma ilkesiyle her türden küçük orta ve büyük ölçekli (Otomobil, araba, kamyon, kamyonet, tır, çekici, otobüs gibi) çeşitlerdeki araçlara Yakapınar oto kurtarma güvencesi kalitesi ve uygun fiyatlarıyla kurtarıcı, çekici, oto kurtarma yol yardım ve vinç hizmeti sunar.

 

Yakapınar Çekici Telefon Numarası 0552 566 80 01

Adana Oto Kurtarma
Yakapınar Oto Kurtarma

Yollarda Çaresiz Kaldığında Yakapınar Oto Çekici Yanında!

 

Bazı insanlar araçlarını çok sever ve onları adeta çocukları gibi bakar, kollar. Kaza, arıza gibi bazı olumsuz durumlarda ise ne yapacaklarını bilmeyerek önüne çıkan ilk oto çekici firmasını arar. Fakat bu durum araçları için ne yazık ki hiç de iyi olmayacaktır. Adana ilinde ve çevre civarında hem kaskolu hem de tam teşkilatlı hizmet veren firma sayısı çok azdır. Bu yüzden araç kurtarma sırasında aracınıza kendi aracı gibi sahip çıkan Yakapınar oto çekici firmasına her daim güvenebilirsiniz. Tüm kurtarma aşamalarında alanında deneyimli ve uzman kadrosuyla yanınızda olan ekip ayrıca çok uygun fiyat listesiyle karşınızdadır!

 

 

 

Kalite odaklı profesyonel çözümler

Firmamız, Yakapınar oto çekici hizmetlerini toplam kalite yaklaşımı kapsamında siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Buna bağlı olarak alacağınız hizmet tam zamanında ve kusursuz standartlara sahip olmaktadır. Aracınızın güvenliği bu noktada bizim için çok önemlidir. Ne pahasına olursa olsun ek komplikasyonlar ortaya çıkarmadan sunduğumuz hizmetlerimiz dahilinde, güvenliğiniz garantimiz altındadır. Yakapınar oto çekici hizmetlerimizden faydalanmak için yapmanız gereken; şimdi iletişim hattımızdan bize ulaşmak ve konumunuzu belirtmek olacaktır. Uzman ekibimiz sizinle yapacağı görüşmeye istinaden uygun ekibi size yönlendirecek, yol yardımı hizmetlerini de kapsayan nitelikli bir hizmet süreci sizin için başlatılacaktır.

 
Görüşme Başlat
1
Yardımmı Lazım?
Merhaba 👋
Buradan bizlere ulaşıp hızlıca yardım alabilirsiniz.
Powered by